Kontakt ico tricho-01

785 701 861

Kontakt ico tricho-02

info@hair-plus.pl

Kontakt ico tricho-03

ul. Kalwaryjska 54, 30-504 Kraków

poznaj, przyjdź, zostańKrakowski Gabinet TrychologicznyO gabinecie

Problemy z włosami i skórą głowy dotyczą bardzo dużej części społeczeństwa. Włosy stanowią element naszego wizerunku, ale ich znaczenie dla nas i naszej psychiki jest dużo większe, niż tylko element wizualny. W Hair+ doskonale rozumiemy, że utrata owłosienia to bardzo negatywne doświadczenie.

Nasz gabinet powstał z pasji do włosów, ale przede wszystkim z chęci pomocy. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu jesteśmy w stanie pomóc w wielu przypadkach związanych z łysieniem, nadmierną utratą włosów, czy problemami ze skórą głowy.

Specjalizujemy się w badaniach skóry głowy i włosów z wykorzystaniem specjalistycznego mikroskopu-kamery (tzw. wideodermatoskopu). Na ich podstawie tworzymy indywidualny plan terapii z uwzględnieniem pielęgnacji i zabiegów gabinetowych. To co nas wyróżnia, to dbałość o najwyższej klasy sprzęt i produkty kosmetyczne. Wierzymy, że tylko dzięki takiemu podejściu możliwe jest uzyskanie maksymalnie korzystnych efektów dla naszych klientów.

Gabinet Hair+ Trychologia powstał w Krakowie z inicjatywy

mgr Jagody Burian-Środa.

Odkąd pamiętam pomaganie innym osobom przychodziło mi w sposób naturalny. Sięgając pamięcią wstecz, gdy musiałam zdecydować kim chce zostać w swoim życiu, wiedziałam, że muszę znaleźć drogę, która będzie wiązała się z pomocą drugiej osobie.

Kosmetologia, a następnie trychologia była moim naturalnym wyborem. Przeszło 10 lat temu podjęłam studia licencjackie z zakresu kosmetologii, następnie magisterskie na Wydziale Farmacji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Trychologia wzbudzała moje szczególne zainteresowanie już na etapie studiów licencjackich. Dlatego już wtedy rozpoczęłam pracę w gabinecie trychologicznym, mając możliwość pogłębiania swojej wiedzy, poprzez współpracę z różnymi specjalistami. Do dnia dzisiejszego każdą wolną chwilę poświęcam zagłębianiu tematów z dziedzin, które zapewniają mi możliwość holistycznego podejścia do każdej osoby, która zgłasza się do mnie o pomoc. Kładę ogromny nacisk na wiedzę z zakresu kosmetologii, dermatologii, dietetyki, diagnostyki laboratoryjnej, endokrynologii, jak i psychologii. Nieustanna potrzeba rozwoju i świadomość tego, że trychologia jest dziedziną nauki, w której wciąż jest wiele rzeczy do odkrycia, skłoniła mnie do ukończenia studiów podyplomowych z zakresu Trychologii na Uniwersytecie Jagillońskim.

Moja praca, to moja pasja. Wielokrotnie niczym detektyw muszę rozwikłać zagadkę utraty włosów, czy też problemów skórnych. Czasem wystarczy niewielka zmiana, zdarza się jednak, że jest potrzeba wprowadzenia prawdziwej rewolucji.

Zawsze uważałam, że aby być bardzo dobrym specjalistą, należy umiejętnie wyciągać wnioski i przekładać je odpowiednio na dziedzinę, którą się zajmujemy. Tak też staram się robić. Stąd wiem w jaki sposób należy łączyć poszczególne składniki aktywne, jak głęboko będą penetrować skórę i czy jeden składnik nie wyklucza drugiego. Wiem jak wiele aspektów wpływa na wygląd naszych włosów i skóry, a efekt, który widzimy to tylko efekt finalny kaskady zdarzeń, która do niego doprowadziła. Na wiele czynników jesteśmy w stanie wpłynąć. Musimy tylko wiedzieć w jaki sposób.

Trychologia jest dziedziną, która wymaga stałego dokształcania się i wewnętrznej potrzeby ciągłego rozwoju. Za to ją kocham.Nasz zespół

mgr
JAGODA BURIAN-ŚRODA

Trycholog/kosmetolog z ponad 8-letnim doświadczeniem w trychologii. Absolwentka studiów magisterskich Wydziału Farmaceutycznego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku kosmetologia i studiów podyplomowych Uniwersytetu Jagiellońskiego z zakresu Trychologii. Swoją wiedzę nieustannie poszerza uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach branżowych, a także zgłębiając tematyczną literaturę naukową. W swojej pracy stawia na indywidualne podejście do każdego problemu. Jest autorką publikacji branżowych i wystąpień konferencyjnych.

Z empatia i skrupulatnością prowadzi w naszym gabinecie konsultacje trychologiczne z badaniem skóry głowy, na podstawie których dobiera plan terapii z uwzględnieniem aspektów pielęgnacyjnych i zabiegowych. Dzięki znakomitemu rozeznaniu w rynku kosmetyków profesjonalnych i wiedzy z zakresu składników aktywnych potrafi skutecznie dobierać profilowaną pielęgnację dopasowaną do danych potrzeb. W pracy ceni holistyczne podejście pozwalające spojrzeć na problem jak sumę wielu czynników, które składają się na kondycję włosów i skóry głowy.

Hair+  |  2022  |  Wszystkie prawa zastrzeżone

RODO  |  Polityka prywatności

Realizacja senti.media