Kontakt ico tricho-01

785 701 861

Kontakt ico tricho-02

info@hair-plus.pl

Kontakt ico tricho-03

ul. Kalwaryjska 54, 30-504 KrakówOtwarcie gabinetu trychologicznego Hair+ TrychologiaOficjalne otwarcie gabinetu
trcyhologicznego w Krakowie

Niezmiernie miło nam poinformować, że wraz z początkiem maja oficjalnie otworzyliśmy nasz nowy gabinet trychologiczny w Krakowie na ul. Kalwaryjskiej 54.

Hair+ Trychologia to projekt, o którym marzyliśmy i który planowaliśmy od lat! Chcielibyśmy, by stał się na mapie Krakowa ważnym punktem pomocy dla osób borykających się z problemami z włosami i skórą głowy. By tak się mogło stać, poświęciliśmy mnóstwo czasu i pracy w celu przygotowania dla Państwa zarówno atrakcyjnych przestrzeni, ale także zakupu sprzętów wiodących producentów i staranie dobranych kosmetyków profesjonalnych. 

Dołożyliśmy wszelkich starań by wizyta w naszym gabinecie była nie tylko korzystna dla kondycji Państwa włosów i skóry głowy, ale również była miłym wizualnie doświadczeniem.

Staraliśmy się stworzyć przestrzeń, w której nasi klienci będą mogli poczuć swobodnie, ale także miejsce, w którym znajdą profesjonalną pomoc na najwyższym poziomie.

By tak mogło się stać nasz gabinet wyposażony jest w najwyższej klasy sprzęty takie jak wideodermatoskop Levia niemieckiego producenta Fotofinder, będącego liderem rynku obrazowania skóry. Ceniony aparat do infuzji tlenowej WellOxy, czy też aparaty do światłoterapii laserowej HairMax o udowodnionej klinicznie skuteczności działania.

Całość dopełnia skrupulatnie dobrana lista kosmetyków wykorzystywanych w trakcie zabiegów i indywidualnie dopasowywanych do danego problemu. Warto podkreślić, że niektóre zabiegi, takie jak Xanthohumol Trichoterapy, są terapiami autorskimi, które opracowaliśmy na bazie wieloletniego doświadczenia w trychologii.

Jeśli szukają Państwo pomocy związanej z łysieniem, nadmiernym wypadaniem włosów, czy problemami skórnymi, to serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty.

Hair+  |  2022  |  Wszystkie prawa zastrzeżone

RODO  |  Polityka prywatności

Realizacja senti.media